top of page
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sveiki! Malonu, kad užsukote į mano asmeninę fotografijos erdvę! Aš – Evaldas Stakėnas, profesionalus fotografas.

Esu sąžiningas ir kruopštus, fotografuoju su meile ir šiame darbe esu tikras perfekcionistas!

Fotografija susidomėjau prieš 20 metų ir jau nuo pirmų dienų žinojau, kad tai – mano kelias. Šiame nuostabiame darbe jau turiu sukaupęs net 17 metų darbo patirtį!

 

Per visus darbo metus save išbandžiau daugelyje fotografijos sričių ir šiandien galiu džiaugtis dideliu darbų portfolio. Mano darbų GALERIJOJE galite pamatyti didžiulę darbų įvairovę – nuo klubinių vakarėlių ir renginių iki vestuvių ir maisto fotografijos.

Didelė sukaupta patirtis mane atvedė prie architektūros, kraštovaizdžio ir miestų fotografijos, kurią pamilau nuo pirmos akimirkos. Paskutinius 5 metus visą dėmesį skiriu būtent šios srities fotografijos žinioms ir patirčiai gilinti. Puikiai įvaldžiau šios sirties fotografijos ypatumus ir tai darau taip pat gerai kaip ir patys geriausi architektūros fotografai. Mano atradimas ir vienas didžiausių malonumų – fotografija iš drono. Valdyti kamerą ir pagauti nuostabius vaizdus iš paukščio skrydžio – nuostabus jausmas!

 

Džiaugiuosi kiekvienu įvertinimu, tokiu kaip 3,1 tūkst. albumo PASAKŲ VILNIUS bendrinimų Facebook paskyroje, ar trečioji vieta tarptautiniame fotografijos konkurse OneEyeland 2020 profesionalų kategorijoje, temoje PEOPLE-PORTRAIT

 

Nors dabar galutinai žinau savo gyvenimo tikslus, niekada neapleisiu įdomių reportažų bei dokumentinės fotografijos, nuo kurios ir pradėjau savo fotografijos kelionę. Todėl, jei ieškote didelę bei įvairią patirtį turinčio kruopštaus ir atsakingo fotografo - esu Jūsų paslaugoms!

Šiuo metu kuriu fotografijos projektus fotobank.lt ir fotopaveikslas.lt, kur labai greitai galėsite pamatyti ir įsigyti autorinių mano darbų.

 

Raktažodžiai:

architekturos fotografas, interjero fotografas, fotografavimas is drono, fotografavimas dronu, NT fotografas, eksterjero fotografavimas, maisto fotografas

© 2017-2021 Fotoakimirkos | Vilniaus | Evaldas Stakėnas +37065010659 - Publikuoti ar kitaip naudoti nuotraukas be išankstinio autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

bottom of page