Filmavimas ir fotografavimas iš drono teikiamos paslaugos :


Vestuvių fotografavimas ir filmavimas iš drono. Įamžiname pačius įdomiausius Jūsų vestuvių šventės kadrus kitu kampu, todėl išskirtinės vestuvių nuotraukos ar video garantuotos.


Nekilnojimo turto objektų fotografavimas ir filmavimas iš drono. Norint pateikti pardavimui nekilnojamą turtą kitaip nei dauguma, geriausias būdas jį pateikti iš oro. Būsimi klientai iš karto matys visą, bendrą vaizdą ir aplinką kaip atrodo nekilnojamas turtas bei jo lokaciją.

Viešbučių, vilų, sodybų ir kurortinių vietų fotografavimas ir filmavimas ir drono. Tai puiki galimybė perteikti Jūsų objekto jaukumą, gražiai sutvarkytą aplinką  ir gamtovaizdžius. Galite panaudoti visą medžiagą marketingui, klientų pritraukimui.

Reklamų filmavimas ir fotografavimas iš drono, tai būdas, kuris išlaisvina Jūsų fantazijas ir praplėčia vaizduotę reklamos idėjoms.

Taip pat esame atviri ir kitiems Jūsų pasiūlymams. Jei turite idėjų galite kreiptis, apsvarstysime galimybes, kaip jas įgyvendinti.


Užsakomųjų foto albumų kūrimas miestams pagal specialius užsakymus. Galime įamžinti Jūsų miesto įdomiausias vietas ir sukurti Jūsų miesto reprezentacinį foto albumą. Kainos sutartinės.


Paveikslai ant drobės. Jūsų akimirkų ar objektų perteikimas ant drobės. Išskirtinių matmenų paveikslai ant drobės, kainos derinamos pagal nuotraukų dydžius.

Filmavimas ir fotografavimas iš drono kainos :

Bronzinis paketas fotografavimas iš drono.  iki 10 nuotraukų su koregavimu/retušavimu kaina 150 eurų. Galimi 2 pakilimai su dronu.

Sidabrinis paketas fotografavimas iš drono. 25 nuotraukos su koregavimu/retušavimu kaina 270 eurų. Galimi 3-4 pakilimai.

 

Auksinis paketas fotografavimui iš drono. 45 nuotraukų su koregavimu/retušavimu kaina 400 eurų. Galimi 5-6 pakilimai.

 

Bronzinis paketas filmavimui iš drono. Full hd 1080/4k raiška iki 10min. su video montavimu iki 1 min. kaina 150 eurų.
 

Sidabrinis paketas filmavimui iš drono. Full hd 1080/4k raiška iki 25min. su video montavimu iki 2-3 min. kaina 280 eurų.

Auksinis paketas filmavimui iš drono. Full hd 1080/4k raiška iki 35min. su video montavimu iki 4-5 min. kaina 450 eurų.

Darbo sąlygos fotografuojant ir filmuojant iš drono:

1) Vykstame tik su savo transporto priemone. Kodėl? Vežame brangiai kainuojančią techniką, kuri yra pažeidžiama, todėl negalime jos patikėti vežti kitiems asmenims.

2) Nefilmuojame ir nefotografuojame iš drono, jei matome kad yra didelė rizika tiek technikos, tiek žmonių saugumui, ar kitų, pašalinių asmenų turtui.

3) Tam, kad gautųsi geri foto kadrai iš drono reikalingas geras apšvietimas ar apšvietimas pro debesis. Todėl oro sąlygos turi įtakos fotografavimui ir filmavimui iš drono.
4) Vilniaus mieste atvykimas nemokamas,  į kitus miestus 1km/0,50 euro centų. Atvykimo atstumas skaičiuojamas tik į vieną pusę iš taško A į tašką B.

5) Vienos valandos laukimo ar prastovos kaina 30 Eur.

 

Svajūnas Kraujalis Fotografavimas ir filmavimas iš drono Tel.:+37064878084

Esame iš Vilniaus, bet dirbame visoje Lietuvoje, taip pat ir užsienio šalyse.